Systematické zavádění AI do škol – pro ředitele a ICT koordinátory – Mgr. Kateřina Švidrnochová

Ředitelé, ICT koordinátoři, vstupte do světa, kde AI zefektivňuje práci, otevírá nové možnosti výuky a posouvá hranice vnímání vzdělávání!

Zveme vás na workshop “Systematické zavádění AI do škol“ vedený Mgr. Kateřinou Švidrnochovou, který vám odkryje základní pojmy a fascinující možnosti AI v edukačním prostředí.

Seznámíte se s postojem MŠMT k AI a její klíčovou rolí v konceptu Nová informatika. Workshop vám nabídne praktické nástroje a návody, jak AI usnadní vaši práci, a ukáže vám efektivní využití ChatGPT, Barda a Bingu – inovativních pomocníků ve výuce.

Získáte tipy a inspiraci pro manažerskou práci s AI ve školním prostředí, budete se moci inspirovat příklady z praxe a osvědčenými aplikacemi AI v různých oblastech vzdělávání. Workshop vám pomůže najít cestu k systematickému zavedení AI a transformaci hodnocení žáků a zodpoví otázky ohledně právních aspektů užívání generativní AI a s nimi spojených úskalí.

Připravte se na praktický workshop s aktivním zapojením účastníků, kde budete potřebovat vlastní chytrý telefon, tablet či notebook. Lektoři doporučují si provést vlastní registraci do ChatGPT 3.5 (neplacená verze) a soukromý Microsoft účet pro Bing.

Workshop se koná 18.3.2024 od 9 do 12 hod. v Brillovce – sál ve 3. patře v Rožnově pod Radhoštěm.  

Více informací naleznete v pozvánce zde: map-iv_svidrnochova_ai-pro-reditele_18-3-2024_bril1