Pracovní skupiny

    • PS1Financování
    • PS2Rozvoj čtenářské gramotnosti a potenciálu žáka
    • PS3Rozvoj matematické gramotnosti a potenciálu žáka
    • PS4Rovné příležitosti
    • PS5Základní vzdělávání
      • PS5_PDS1Přírodní vědy
      • PS5_PDS2Společenské vědy
      • PS5_PDS3Polytechnické vzdělávání
    • PS6Předškolní vzdělávání
      • PS6_PDS1Čtenářská a matematická gramotnost
      • PS6_PDS2Inkluzivní vzdělávání
      • PS6_PDS3Polytechnická výchova
      • PS6_PDS4Zdravý životní styl
    • PS7Zájmové a neformální vzdělávání

 

  • PS1 – Financování
    jméno a příjmení organizace pozice
    Ing. Dušan Vrážel ORP Rožnov p.R. – vedoucí odboru školství a sportu garant
    Mgr. Šárka Gajová ZŠ a MŠ Hutisko – Solanec ředitelka
    Mgr. Michaela Vašutová ZŠ a MŠ Dolní Bečva ředitelka
    Mgr. Věra Matoušková MŠ Pramínek, Valašská Bystřice ředitelka
    Mgr. Martin Navařík SVČ Rožnov p.R. ředitel
    Marcela Foltýnová ZŠ a MŠ Dolní Bečva ekonomka
    Lucie Vašinová MŠ 5.května, Rožnov pod Radhoštěm ředitelka
    Eva Vojkůvková Sdružení mikroregion Rožnovsko projektová manažerka
    Ing. Jan Kučera, MSc. Sdružení mikroregion Rožnovsko statutární zástupce
    Ing. Jiří Pavlica Město Rožnov p.R. člen Rady města
    Mgr. Kristýna Kosová Město Rožnov p.R. místostarostka
    Ing. Danuše Závadová Město Rožnov p.R. projektová manažerka
  • PS2 – Rozvoj čtenářské gramotnosti a potenciálu žáka
    jméno a příjmení organizace pozice
    Bc. Pavel Zajíc Městská knihovna Rožnov p.R. garant
    Jitka Slezáková Městská knihovna Rožnov p.R. knihovnice
    Mgr. Bronislava Pleváková ZŠ Rožnov p.R., Tyršovo nábřeží pedagog
    Mgr. Pavla Vašenková ZŠ Pod Skalkou, Rožnov p.R. pedagog 1. stupeň
    Mgr Petra Venclová ZŠ a MŠ Hutisko – Solanec pedagog
    Mgr. Lenka Křeháčková ZŠ a MŠ Dolní Bečva pedagog 2. stupeň
    Mgr. Zdeňka Tvardková ZŠ a MŠ Dolní Bečva pedagog 1. stupeň
    Mgr. Pavel Čučka ZŠ Zubří pedagog 2. stupeň
    Mgr. Petra Ondřejová ZŠ Zubří pedagog 1. stupeň
    Mgr. Markéta Grůzová ZŠ Videčská, Rožnov p.R. pedagog 2. stupeň
    Mgr. Eva Pavlíková ZŠ Videčská, Rožnov p.R. pedagog 1. stupeň
    Mgr. Miluše Stuchlíková ZŠ Valašská Bystřice pedagog
    Bc. Daniel Stibor ZŠ Sedmikráska, o.p.s. pedagog 2. stupeň
    Mgr. Taťána Eisenhammerová ZŠ Sedmikráska, o.p.s. pedagog 1. stupeň
    Mgr. Zuzana Valová ZŠ Horní Bečva pedagog
    Mgr. Kristýna Kosová Město Rožnov p.R. místostarostka
  • PS3 – Rozvoj matematické gramotnosti a potenciálu žáka
    jméno a příjmení organizace pozice
    Mgr. Petr Urda ZŠ a MŠ Hutisko – Solanec garant
    Mgr. Petra Barošová ZŠ Zubří pedagog 2. stupeň
    Mgr. Lenka Jašková ZŠ a MŠ Hutisko – Solanec pedagog
    Mgr. Romana Rybiařová ZŠ Rožnov p.R., Tyršovo nábřeží pedagog
    Mgr. Ivan Skácel ZŠ a MŠ Dolní Bečva pedagog 1. stupeň
    Mgr. Helena Zemanová ZŠ Zubří pedagog 1. stupeň
    Ing. Petra Kafková rodič
    Mgr. Yvetta Hajdová ZŠ Videčská, Rožnov p.R. pedagog 2. stupeň
    Mgr. Hana Najmanová ZŠ Videčská, Rožnov p.R. pedagog 2. stupeň
    Mgr. Petr Richter ZŠ Valašská Bystřice zástupce ředitele
    Ing. Petra Mořkovská, PhDr. ZŠ Sedmikráska, o.p.s. pedagog 2. stupeň
    Mgr. Pavla Vašenková ZŠ Pod Skalkou, Rožnov p.R. pedagog 1. stupeň
    Mgr. Andrea Hanasová ZŠ Horní Bečva pedagog
  • PS4 – Rovné příležitosti
    jméno a příjmení organizace pozice
    PaedDr. Anna Kovárňová ZŠ Rožnov p.R. Tyršovo nábřeží garant
    Mgr. Milena Kohoutová MŠ Radost, Rožnov p.R. ředitelka
    Mgr. Helena Trefilová ZŠ a MŠ Hutisko – Solanec výchovný poradce
    Ing. Jan Kučera, MSc. Město Rožnov p.R. místostarosta
    Mgr. et Mgr. Veronika Pavlisková Město Rožnov p.R. školní psycholog
    Mgr. Markéta Šrámková Rožnovská lesní školka zástupce rodičů
    Mgr. Martina Satolová ZŠ Pod Skalkou, Rožnov p.R. výchovná poradkyně
    Mgr. Gabriela Cábová ZŠ Zubří pedagog a vých.poradce
    Radka Krůpová ZŠ Zubří asistent pedagoga
    Mgr. Jana Šulganová ZŠ Valašská Bystřice pedagog
    Mgr. Jolana Sobotková ZŠ Sedmikráska, o.p.s. pedagog
    Mgr. Ludmila Kubjátová ZŠ Sedmikráska, o.p.s. školní psycholog
    Mgr. Jitka Lušovská ZŠ Prostřední Bečva výchovný poradce
    Mgr. Naděžda Jaskulová Pedagogicko psychologická poradna Val. Mez. vedoucí pracoviště, speciální pedagog
    Mgr. Eva Nohavicová ZŠ 5.května, Rožnov p.R. výchovná poradkyně
    Mgr. Daniela Jančová ZŠ Pod Skalkou, Rožnov p.R. speciální pedagog
  • PS5 – Základní vzdělávání
    jméno a příjmení organizace pozice
    Mgr. Miroslav Kokinopulos ZŠ 5.května, Rožnov p.R. garant
    Mgr. Radmila Máchová ZŠ Koryčanské Paseky, Rožnov p.R. ředitelka
    Mgr. Jana Flesarová ZŠ Záhumení, Rožnov p.R. ředitelka
    Mgr. Marie Pyrchalová ZŠ Zubří pedagog
    Mgr. Pavel Drda obec Vidče zřizovatel
    Bc. Petr Hofman ZUŠ Rožnov p.R. ředitel
    Mgr. Matěj Rybář ZŠ a MŠ Hutisko – Solanec pedagog
    Mgr. Martin Polách ZŠ a MŠ Dolní Bečva pedagog
    Mgr. Libuše Pokorná ZŠ Videčská, Rožnov p.R. vedoucí podskupiny Přírodní vědy
    Ing. Petra Kafková rodič
    Mgr. Eva Cabáková ZŠ Videčská, Rožnov p.R. ředitelka
    MgA. Lucie Maléřová ZUŠ Rožnov p.R. pedagog
    Mgr. Miloslav Janošek ZŠ Pod Skalkou, Rožnov p.R. vedoucí podskupiny Společenské vědy
    Mgr. Libor Fusek ZŠ a MŠ Dolní Bečva vedoucí podskupiny Polytechnické vzdělávání
    Mgr. Hana Ondruchová Město Rožnov p.R. zástupce dětského parlamentu
    Mgr. Romana Rybiářová ZŠ Rožnov p.R, Tyršovo nábřeží pedagog
  • PS5_PDS1 – Přírodní vědy
    jméno a příjmení organizace pozice
    Mgr. Libuše Pokorná ZŠ Videčská, Rožnov p.R. vedoucí podskupiny
    RNDr. Hana Hadačová ZŠ Pod Skalkou, Rožnov p.R. pedagog
    Mgr. Jana Škrabalová ZŠ a MŠ Hutisko – Solanec pedagog
    Mgr. Helena Hýblová ZŠ Zubří pedagog
    Mgr. Ladislav Zetek ZŠ Zubří pedagog
    Mgr. Eva Daehnová ZŠ Videčská, Rožnov p.R. pedagog
    Mgr. Eva Rauscherová ZŠ Videčská, Rožnov p.R. pedagog
    PaedDr. Mgr. Pavla Kelnarová ZŠ Valašská Bystřice pedagog
    Mgr. Petra Mořkovská ZŠ Sedmikráska, o.p.s. pedagog
    Ing. Markéta Marková ZŠ 5.května, Rožnov p.R. pedagog
    Mgr. Gabriela Cábová ZŠ Zubří pedagog
    Mgr. Martin Chumchal ZŠ a MŠ Dolní Bečva pedagog
  • PS5_PDS2 – Společenské vědy
    jméno a příjmení organizace pozice
    Mgr. Miloslav Janošek ZŠ Pod Skalkou, Rožnov p.R. vedoucí podskupiny
    Mgr. Dana Chasáková ZŠ a MŠ Hutisko – Solanec pedagog
    Mgr. Veronika Vašutová ZŠ Sedmikráska, o.p.s. pedagog
    Mgr. Pavla Radilová ZŠ Videčská, Rožnov p.R. zástupce ředitele
    Mgr. Vendula Sigmundová ZŠ Videčská, Rožnov p.R. pedagog
    Mgr. Magda Kubínová ZŠ Valašská Bystřice pedagog
    Mgr. Kateřina Hepová ZŠ Sedmikráska, o.p.s. pedagog
    Mgr. Hana Pešková ZŠ 5.května, Rožnov p.R. pedagog
    Mgr. Kristýna Kosová Město Rožnov p.R. místostarostka
  • PS5_PDS3 – Polytechnické vzdělávání
    jméno a příjmení organizace pozice
    Mgr. Libor Fusek ZŠ a MŠ Dolní Bečva vedoucí podskupiny
    Mgr. Daniel Tovaryš ZŠ a MŠ Hutisko – Solanec pedagog
    Mgr. Hana Najmanová ZŠ Videčská, Rožnov p.R. pedagog
    Mgr. Jakub Ptáček ZŠ Pod Skalkou, Rožnov p.R. pedagog
    Mgr. Marek Sedlák ZŠ Pod Skalkou, Rožnov p.R. pedagog
    Lucie Oharková ZŠ Sedmikráska, o.p.s. asistentka pedagoga
    Mgr. Libor Kopeček ZŠ 5. května, Rožnov p.R. pedagog
    Mgr. Zbyněk Kocurek ZŠ Horní Bečva pedagog
    Ing. Lenka Střalková Město Rožnov p.R. člen Rady města
    Mgr. Tomáš Randýsek ZŠ Zubří pedagog
  • PS6 – Předškolní vzdělávání
    jméno a příjmení organizace pozice
    Mgr. Milena Kohoutová MŠ Radost, Rožnov p.R. garant
    Jana Vašková MŠ 1. máje 864, Rožnov p.R. vedoucí učitelka
    Lucie Vašinová MŠ 5. května, Rožnov p.R. ředitelka
    Bc. Lenka Pernicová MŠ Na Zahradách, Rožnov p.R. ředitelka
    Markéta Mikulenková Klubko – Montessori školka v Rožnově p.R. ředitelka
    Mgr. Lenka Měrková Montessori školka Na vlně ředitelka
    Dalimila Čechová MŠ 1. máje 1153, Rožnov p.R. ředitelka
    Hana Crhová MŠ Vidče vedoucí podskupiny Zdravý životní styl
    Dana Klimková ZŠ a MŠ Hutisko – Solanec vedoucí učitelka
    Jarmila Chovancová MŠ Radost, Rožnov p.R. vedoucí podskupiny Polytechnické vzdělávání
    Mgr. Věra Matoušková MŠ Pramínek, Valašská Bystřice ředitelka
    Petra Drábková rodinné centrum Mamila, z.s., Rožnov p.R. vedoucí centra
    Bc. Lenka Habartíková ZŠ Na Zahradách, Rožnov p.R. vedoucí učitelka MŠ
    Markéta Benková Rožnovská Lesní školka koordinátorka školky
  • PS6_PDS1 – Čtenářská a matematická gramotnost
    jméno a příjmení organizace pozice
    Bc. Lenka Habartíková MŠ Na Zahradách, Rožnov p.R. vedoucí podskupiny
    Kristýna Maňásková MŠ 1. máje 1153, Rožnov p.R. učitelka
    Bc. Alexandra Vašutová MŠ Na Zahradách, Rožnov p.R. učitelka
    Jana Kadaňková Montessori školka Na vlně učitelka
    Renáta Mikulenková ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec učitelka
    Pavla Heryánová MŠ Pramínek, Valašská Bystřice učitelka
    Bc. Lenka Vajterová MŠ Pramínek, Valašská Bystřice učitelka
    Natálie Maléřová MŠ 1. máje 1153, Rožnov p.R. učitelka
    Daniela Gajdošová MŠ Zubří Sídliště učitelka
  • PS6_PDS2 – Inkluzivní vzdělávání
    jméno a příjmení organizace pozice
    Mgr. Milena Kohoutová MŠ Radost, Rožnov p.R. vedoucí podskupiny
    Jana Vašková MŠ 1. máje 864, Rožnov p.R. vedoucí učitelka
    Taťána Kolářová ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec učitelka
    Dalimila Čechová MŠ 1. máje 1153, Rožnov p.R. ředitelka
    Mgr. Pavla Petruželová MŠ Radost, Rožnov p.R. spec. pedagog
    Kateřina Rubnerová MŠ Radost, Rožnov p.R. učitelka
    Ing. Markéta Vostárková Montessori školka Na vlně učitelka
    Bc. Tereza Zgarbová MŠ Pramínek, Valašská Bystřice učitelka
    Bc. Lenka Pernicová MŠ Na Zahradách, Rožnov p.R. ředitelka
    Daniela Gajdošová MŠ Zubří Sídliště učitelka
    Věra Pokorná učitelka
  • PS6_PDS3 – Polytechnická výchova
    jméno a příjmení organizace pozice
    Jarmila Chovancová MŠ Radost,  Koryčanské Paseky vedoucí podskupiny
    Veronika Stavinohová MŠ 1. máje 864, Rožnov p.R. učitelka
    Bc. Eva Pařenicová ZŠ a MŠ Prostřední Bečva učitelka
    Markéta Mikulenková Klubko – Montessori školka v Rožnově p.R. ředitelka
    Mgr. Soňa Petruželová Montessori školka Na vlně rodič
    Petra Fabianová MŠ 1. máje 1153, Rožnov p.R. učitelka
    Jana Němečková MŠ Radost, Koryčanské Paseky učitelka
    Jana Martínková MŠ Vidče učitelka
    Gabriela Prášilová ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec učitelka
    Bc. Jitka Goláňová MŠ Na Zahradách, Rožnov p.R. učitelka
    Bc. Iveta Dohnalová MŠ Na Zahradách, Horní Paseky učitelka
    Daniela Gajdošová MŠ Zubří Sídliště učitelka
  • PS6_PDS4 – Zdravý životní styl
    jméno a příjmení organizace pozice
    Hana Crhová MŠ Vidče vedoucí podskupiny
    Bc. Vlasta Martináková MŠ 1. máje 864, Rožnov p.R. učitelka
    Jitka Dohňanská MŠ 1. máje 1153, Rožnov p.R. učitelka
    Jarmila Šudáková ZŠ a MŠ Horní Bečva učitelka
    Markéta Mikulenková Klubko – Montessori školka v Rožnově p.R. ředitelka
    Marie Divínová ZŠ a MŠ Dolní Bečva vedoucí učitelka
    Hana Kadaňková MŠ Pramínek, Valašská Bystřice učitelka
    Mgr. Monika Vostárková Montessori školka Na vlně, Rožnov p.R. učitelka
    Jitka Krkošková MŠ Na Zahradách, Tylovice učitelka
    Bc. Alena Chumchalová MŠ Na Zahradách, Rožnov p.R. učitelka
    Markéta Benková Rožnovská lesní mateřská škola z.s. koordinátorka školky
  • PS7 – Zájmové a neformální vzdělávání
    jméno a příjmení organizace pozice
    Mgr. Martin Navařík SVČ Rožnov p.R. garant
    Bc. Jana Kliková ZŠ Pod Skalkou, Rožnov p.R. vychovatelka ŠD
    Jitka Malinová ZŠ Hutisko – Solanec vychovatelka ŠD
    Pavla Kolečková ZŠ Hutisko – Solanec vychovatelka ŠD
    Olga Křenková ZŠ a MŠ Dolní Bečva vedoucí vychovatelka ŠD
    Petra Drábková Rodinné centrum Mamila, z.s., Rožnov pod Radhoštěm vedoucí centra
    Marcela Válková SVČ Rožnov p.R. rodič
    Bc. Blanka Kopřivová SVČ Rožnov p.R. pedagog volného času
    Veronika Kolečková SVČ Rožnov p.R. pedagog volného času
    Jaroslava Juříčková ZŠ Zubří vedoucí školního klubu
    Mgr. Lenka Měrková Vzdělávací institut Kormidlo, z.s. ředitelka
    Mgr. Jitka Wolfová
    Bc. Jitka Proroková SVČ Rožnov p.R. pedagog volného času
    Ludmila Doležalová ZŠ Sedmikráska, o.p.s. vychovatelka ŠD