Přehled vzdělávacích aktivit na 1.pololetí roku 2024

Vážení pedagogové,

od zahájení projektu usilovně pracujeme na oslovování lektorů a výběru témat na vzdělávací aktivity pro vás, vaše kolegy i rodiče dětí a žáků. V tuto chvíli již máme v každém měsíci domluvené termíny s lektory. A protože bychom byli rádi, abyste v předstihu věděli, na co se můžete těšit a hlavně si ve vašich diářích udělali časový prostor, připravili jsme pro vás ucelený přehled.

Níže najdete přehledovou tabulku dosud nasmlouvaných vzdělávacích aktivit rozdělených na jednotlivé měsíce tohoto pololetí. Snažili jsme se vytvořit pestrou nabídku vzdělávacích aktivit pro všechny cílové skupiny projektu, tak věříme, že si vyberete. Věříme, že ucelený přehled napomůže k dobré informovanosti u pedagogů, tak aby všichni měli možnost se dopředu seznámit se vzdělávacími akcemi na následující měsíce. Před každou akcí pak budeme samostatně zasílat pozvánku s dalšími informacemi, a bude spuštěno přihlašování, tak jak jste z dosavadní spolupráce zvyklí. Seznam budeme v průběhu pololetí postupně doplňovat o další aktivity či nově nasmlouvané lektory. Pro nejnovější informace sledujte naše facebookové a webové stránky projektu www.maproznovsko.cz. V kalendáři na webu naleznete všechny termíny plánovaných akcí, na webu i FB také zveřejňujeme všechny pozvánky.

Již příští týden (7.2.2024) jste zváni na první vzdělávací aktivitu pro pedagogy na téma Work-life balance – hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem s Mgr. Pavlem Pavlasem. Kapacita semináře ještě nebyla naplněna, takže pokud máte zájem se přihlásit, je možné to udělat na odkaze zde:

Work-life balance – hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem s Mgr. Pavlem Pavlasem – místní akční plán Rožnovsko (maproznovsko.cz)

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici.

Těšíme se na vaši účast.

Realizační tým MAP IV

map-iv_prehled-aktivit_1-pol-2024