Kazuistiky s PaedDr. Mgr. Věrou Facovou

Vážení pedagogové,

máme velkou radost, že dnes spouštíme novou a velmi žádanou implementační aktivitu projektu – INDIVIDUÁLNÍ KAZUISTIKY (dále jen IK)  s PaedDr. Mgr. Věrou Facovou. O této aktivitě jsme již informovali jak při představení projektu MAP IV, tak také na nedávném workshopu “Ochutnávka kazuistik”, který proběl na začátku ledna pro ředitele škol. Vzhledem k tomu, kolik dotazů na termín spuštění toto aktivity jsme dostali, předpokládáme, že se na ni velmi těšíte.

Aktuálně se můžete rezervovat na první dva vypsané termíny 5. února 2024 a 11. března 2024. V každém dnu jsou pro vás k dispozici čtyři časy. Pokud se vám nepodaří přihlásit mezi prvními šťastlivce mi, tak nezoufejte, individuální kazuistiky budou probíhat pravidelně jednou za měsíc po dobu trvání projektu, tedy do prosince 2025. Další termíny budeme průběžně zveřejňovat na našich stránkách.

Individuální kazuistiky jsou součástí rozsáhlé implementační aktivity projektu MAP IV. Jejím cílem je zajistit pedagogickým pracovníkům mateřských a základních škol podporu při řešení složitých situací a případů ze školní praxe, které mohou vést k nežádoucím dopadům ve výchově a vzdělávání dětí a žáků.

Již nyní předpokládáme, že poptávka bude mnohem větší než množství nabízených termínů, proto prosíme o jejich využívání pro složité, dlouhotrvající či závažné pracovní situace, zejména s dopadem na děti a žáky.

Podrobná pravidla pro přihlášení, včetně možnosti přihlášení  naleznete na záložce kazuistiky, odkaz zde:  http://www.maproznovsko.cz/category/kazuistiky/

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám samozřejmě k dispozici.

Realizační tým MAP IV.