Rozšířené setkání členů pracovní skupiny matikářů s odborníkem Mgr. Lukášem Javorkem

Zveme všechny matikáře ZŠ na Rožnovsku zajímavé setkání s odborníkem Mgr. Lukášem Javorkem, který bude hostem na rozšířeném jednání členů pracovní skupiny pro matematickou gramotnost v rámci projektu MAPIII.

Setkání, které bude zaměřené na téma Využití ICT v hodinách matematiky, se koná dne 8.12.2022 od 14 do 17 hodin v Budově Hasičského sboru (boční vchod od garáží), J. Wolkera 1144 v Rožnově pod Radhoštěm.

Mgr. Javorek bude s vámi debatovat o tom, jak využít počítač, aby vám pomohl s přípravou vyučovací hodiny a materiálů do hodiny matematiky. Dále se bude zabývat možnostmi využití bezplatných webových stránek a poskytne vám inspiraci pro rozšíření obzoru na poli jejich aktivního využívání. Součástí setkání budou také praktické ukázky nástrojů pro tvorbu materiálů, např. přeskládávačky, osmisměrky či QR kód, dále nástroje pro organizaci třídy a ukázky možností využití PC přímo v hodině, např. matematico, nonograms a další.

Doporučujeme účastníkům, aby si přinesli svůj notebook, kde si budou moci vše ihned na místě vyzkoušet. Mgr. Javorek bude připraven odpovídat na konkrétní dotazy přítomných.

Setkání se mohou zúčastnit matematikáři I. a II. stupně ZŠ.

Více informací v pozvánce zde: mapiii_ps3mg_pozvanka_javorek_8-12-2022