Letní pozdrav

Milí příznivci našeho projektu,

rádi bychom vás touto cestou pozdravili, tentokrát již jako členové realizačního týmu nového projektu MAPIII.

Věříme, že jste si užili krásné někdy i tropické dny prázdnin a načerpali jste potřebné síly do nového školního roku, který se nezadržitelně blíží.

V novém projektu se budeme opět scházet v pracovních skupinách, kde budeme společně pracovat na aktualizaci dokumentu Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Rožnov pod Radhoštěm, budeme diskutovat nad aktuálními tématy, zrevidujeme priority a cíle rozvoje v oblasti předškolního, základního a neformálního vzdělávání a v neposlední řadě budeme plánovat aktivity škol a spolupráce do akčních plánů.

V novém projektu MAPIII budeme pro pedagogy, ředitele i rodiče opět organizovat další zajímavé setkání s odborníky, na které se můžete těšit. Bohužel v tomto projektu nebude těchto akcí tolik, jak jste byli zvyklí v MAPII, jelikož nám to nový projekt finančně neumožňuje.

Nicméně, jak už nás znáte, my nezahálíme a již nyní připravujeme a domlouváme pro vás nové zajímavé aktivity!  Dříve než vás však pozveme na první akci, rádi bychom udělali krátkou rekapitulaci toho, co se nezměnilo z MAPII a co stále funguje i v MAPIII.

Veškeré informace o projektu MAPIII a jeho aktivitách naleznete na stránkách projektu, které zůstaly na stejné adrese – www.maproznovsko.cz. Naleznete zde mimo jiné kontaktní údaje na členy realizačního týmu a další informace. Přihlašovací údaje zůstaly také stejné, není potřeba dělat novou registraci, vše funguje  jak jste byli zvyklí. Budou zde zveřejňovány pozvánky na jednotlivé akce a bude možné se online přihlašovat. Dále je možné pokračovat v zápůjčkách sdílených pomůcek – tedy sdílených knih, Klokanova kufru a POLY krabic. Vše je stále k dispozici v záložce k zápůjčce.

Nyní ještě nezveřejňujeme přesný soupis plánovaných aktivit, jak jste byli u nás zvyklí. Vzhledem k tomu, že jich bude podstatně méně, budeme rovnou zveřejňovat pozvánky na jednotlivé akce. Vždy však s dostatečným časovým předstihem.

Již tento týden se můžete těšit na zveřejnění první pozvánky na 15.září. Zatím budeme ještě trochu tajemní, ale můžeme už nyní prozradit, že se bude jednat o setkání s odborníky vám dobře známými, zaměřené na téma „Děti, mládež a volný čas.“

Těšíme se na další setkání s vámi.

 

Zdraví Martina a Petra