CANVA pro začátečníky – webinář

Pedagogové MŠ a 1. stupně ZŠ,

chcete si vytvořit pro svou výuku vlastní pracovní listy a nevíte, jak na to? Máme pro vás řešení – on-line design nástroj CANVA, se kterým vás v rámci webináře seznámí odbornice Markéta Paťhová. Sama program již několik let aktivně využívá a šíří osvětu zejména kvůli jeho intuitivnímu používání a jednoduchosti tvoření.

Na webináři se dozvíte, jaké jsou základní funkce programu a jak je můžete efektivně využít pro práci. Vytvoříte si pracovní listy k okamžitému použití či přetvoření dle vlastního zvoleného tématu. Dále vám paní Paťhová ukáže vychytávky k urychlení tvoření nejen pracovních listů pro děti.

Znalost tohoto programu otevírá učitelům mateřských škol a nižších ročníků ZŠ novou dimenzi tvoření příprav a aktivit pro děti.

Webinář se bude vysílat ve čtvrtek 2.11.2023 od 16 do 19 hod. na platformě ZOOM.

Doporučujeme mít pro webinář k dispozici dvě zařízení, jedno pro poslech webináře a druhé pro práci v programu CANVA, tak aby jste si rovnou v průběhu webináře mohli věci zkoušet. A aby bylo více času na tvoření, pomohlo by, aby si účastnici již předem udělali registraci v programu Canva (pokud zatím zaregistrovaní nejsou). Registraci je možné provést na www.canva.com/cs_cz/.

Více informací o webináři naleznete v pozvánce zde: mapiii_pozvanka_canva_zac_2-11-2023a