Beseda pro rodiče s Jiřím Haldou na téma CO NÁM BRÁNÍ SE DOMLUVIT?

RODIČE POZOR! JIŘÍ HALDA OPĚT NA ŽIVO V ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM!

Jsme velmi rádi, že do Rožnova p. R. opět zavítá oblíbený a uznávaný odborník, speciální pedagog a rodinný terapeut, Mgr. Jiří Halda, který povede zajímavou besedu k tématu CO NÁM BRÁNÍ SE DOMLUVIT?

A o čem bude pan Halda s vámi debatovat tentokrát? Zejména o tom, jak nám nedostatečně rozvinuté sociální kompetence brání ve vztazích, v domluvě či plánování s našimi dětmi. Když se s někým nedá domluvit, nebývá to tím, že by byl špatný nebo nechtěl vyhovět – zpravidla bývá “JEN” sociálně nezralý. Co je třeba udělat proto, abychom tato rizika nemuseli podstupovat? Jak správně sociální kompetence u dětí rozvíjet, a jak pomoci, když jsou špatně rozvinuté u starších dětí? Tomu všemu a mnohem více se bude pan Halda věnovat na besedě.

Ani tentokrát nebudou chybět také praktické příklady a zkušenosti z praxe. Během besedy budou mít účastníci možnost zapojit se do diskuze a klást otázky.

Beseda se bude konat dne 24. října 2023 od 17:00 do 19:00 hod. v sále Brillovky (3. patro) v Rožnově pod Radhoštěm.

Z kapacitních důvodů je nutné se na přednášku přihlásit zde nebo si rezervovat místo, zasláním jména, příjmení a kontaktu na petra.satankova@maproznovsko.cz.

Více informací naleznete v pozvánce zde: mapiii_pozvanka_rodice_halda_24-10-2023